| Артикул | кол01409 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05115 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18940 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18951 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04459 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01679 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01737 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02233 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02499 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02559 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01417 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181005 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 820155М |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04916 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01588 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18800 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181185 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01435 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01768 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06453 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01460 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02043 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181186 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01149 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01584 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02325 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01440 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01438 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01555 |
| Вага | 4.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |