| Артикул | к05190 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05963 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05685 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06232 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06307 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06365 |
| Вага | 8.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06385 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06606 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05249 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06589 |
| Вага | 5.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06655 |
| Вага | 6.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06883 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06950 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06951 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06998 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06994 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07114 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07162 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07170 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07172 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07174 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07396 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07398 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07400 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07441 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07581 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |