| Артикул | к06508 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06312 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06742 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06693 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06746 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1377/1р-HSPH |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06927 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07093 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01008 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08192 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04934 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05394 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06171 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06290 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06267 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06513 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06315 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06570 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06804 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06821 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06844 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06843 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06529 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06945 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06991 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |