| Артикул | к06836 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1806/1р-PWT |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 1808/1р-PWT |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0372nl |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06952 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06988 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1830/1р-HSPH |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | кб0475м |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 901-00290 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08153 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к02685 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02948 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02950 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05462 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05595 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06206 |
| Вага | 4.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06228 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06530 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06316 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06604 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06638 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05399 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05351 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06549 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06828 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1797/1р-PWT |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1805/1р-PWT |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 1801/1р-PWT |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |