| Артикул | к07021 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07051 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07092 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07139 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07128 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07464 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07487 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | GS-01-004-6310 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07613 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08143 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08159 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05288 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05704 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08193 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06068 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | к06218 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06227 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06298 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06543 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06622 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06603 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05246 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06668 |
| Вага | 6.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06670 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06825 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06842 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06845 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |