| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02245 |
| Вага | 28.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п02536 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210196 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240238 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270053 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п00225 |
| Вага | 29.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 981з |
| Вага | 18.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 210202 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210207 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04014 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04000 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03985 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03967 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01837 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02432 |
| Вага | 25.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02408 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02759 |
| Вага | 17.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02668 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02320 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02418 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02650 |
| Вага | 9.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00619 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02892 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02807 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |