| Артикул | пб0090cha |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0087sl |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132387 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270041E |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 132485 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13087 |
| Вага | 22.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0109lg |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0111lg |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0122gm |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0126gm |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0129gm |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір, Уваровит |
| Артикул | пб0133gm |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0127gm |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0128gm |
| Вага | 0.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0114lg |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п00884 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02075 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02259 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132527 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0145ri |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0147ri |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132721 |
| Вага | 16.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03213 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03264 |
| Вага | 17.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132568 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0188ri |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0191ri |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0183ri |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0187ri |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0186ri |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |