| Артикул | 250078 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 250077 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0258di |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133098 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03628 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03625 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03731 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03875 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0309nl |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кду-18 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03790 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 850 |
| Вага | 36.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1061 |
| Вага | 6.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | кду-22 |
| Вага | 7.37 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03347 |
| Вага | 25.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1214 |
| Вага | 27.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 403-00007 |
| Вага | 6.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон |
| Артикул | пб0335gm |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0311nl |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0333cha |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 131641 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01827 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01818 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00785 |
| Вага | 7.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01762 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131754 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01785 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131812 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01615 |
| Вага | 25.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01616 |
| Вага | 17.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |