| Артикул | п02670 |
| Вага | 8.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02684 |
| Вага | 18.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02660 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02577 |
| Вага | 7.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0057gm |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0060gm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132452 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02645 |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02652 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132491 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02649 |
| Вага | 8.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02771 |
| Вага | 8.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02659 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13441 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0143lg |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0123gm |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п02823 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0134mi |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132735 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132853 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132878 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03315 |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132988 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0238ri |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0242ri |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0233ri |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132992 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03432 |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п466 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кол01816 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |