| Артикул | кду-21 |
| Вага | 12.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1170 |
| Вага | 10.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 503-00007 |
| Вага | 6.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон |
| Артикул | 503-00005/1 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, Циркон |
| Артикул | 1070о |
| Вага | 37.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1329 |
| Вага | 20.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131347 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02575 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131744 |
| Вага | 19.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131789 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00786 |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02535 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02532 |
| Вага | 9.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02185 |
| Вага | 11.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01843 |
| Вага | 20.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02416 |
| Вага | 7.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02415 |
| Вага | 5.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131803 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131800 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132289 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132303 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131416 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02338 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02340 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 13605 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131922 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13440 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13353 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132391 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02534 |
| Вага | 12.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |