| Артикул | 131668 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131683 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00788 |
| Вага | 19.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13354 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02429 |
| Вага | 11.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131681 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131671 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131382 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02664 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02675 |
| Вага | 9.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02667 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02677 |
| Вага | 11.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02636 |
| Вага | 25.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02647 |
| Вага | 11.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02653 |
| Вага | 17.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132504 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132395 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132443 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01404 |
| Вага | 25.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132445 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132440 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132398 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02639 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02688 |
| Вага | 6.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02574 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132490 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132487 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02644 |
| Вага | 10.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02641 |
| Вага | 10.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00787 |
| Вага | 15.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |