| Артикул | п02407 |
| Вага | 13.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131459 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13688 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131978 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13660 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13501 |
| Вага | 13.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13359 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02663 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02676 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02669 |
| Вага | 9.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02679 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02674 |
| Вага | 7.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02646 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132482 |
| Вага | 13.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132444 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132468 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132354 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132352 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132353 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131726 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132483 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02576 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131971 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02984 |
| Вага | 9.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02488 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03209 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03249 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132848 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132768 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13373 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |