| Артикул | 131556 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132801 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132905 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03216 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133002 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133046 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132916 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133073 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03491 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03493 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 133096 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133109 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02191 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133004 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13357 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0318м |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03795 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1213р |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03929 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01576 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02281 |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01212 |
| Вага | 13.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01828 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131349 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131561 |
| Вага | 21.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131651 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 250048Е |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 131725 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01346 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132194 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |