| Артикул | 131689 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13140 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13601 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131016 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13448 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02662 |
| Вага | 6.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02671 |
| Вага | 8.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02638 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132499 |
| Вага | 6.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132506 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01840 |
| Вага | 7.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132399 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02635 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132488 |
| Вага | 18.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02443 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132514 |
| Вага | 13.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13844 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132695 |
| Вага | 25.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03076 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076ж |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076с |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03250 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132773 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132983 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132998 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132994 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01707 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133095 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02189 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 819 |
| Вага | 32.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |