| Артикул | п03707 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03838 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01853 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132469 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01848 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01877 |
| Вага | 25.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01842 |
| Вага | 14.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131451 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131691 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01854 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02428 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131746 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131795 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131672 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02672 |
| Вага | 8.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02678 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02654 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132424 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132465 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132406 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132302 |
| Вага | 13.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131466 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01259 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132565 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132437 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132560 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132729 |
| Вага | 11.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |