| Артикул | п0025ж |
| Вага | 8.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03876 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кду-24 |
| Вага | 6.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02474 |
| Вага | 60.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0325gm |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0327gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0326gm |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0334gm |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0337gm |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02245 |
| Вага | 28.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п02536 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131627 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132663 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132707 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1070 |
| Вага | 32.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210196 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240238 |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270053 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0286nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00225 |
| Вага | 29.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1850 |
| Вага | 14.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 942 |
| Вага | 29.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 981з |
| Вага | 18.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133230 |
| Вага | 20.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1774 |
| Вага | 10.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |