| Артикул | 210202 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210207 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04014 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04000 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1460п |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03985 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1445 |
| Вага | 11.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03967 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1340 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п01837 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132301 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131460 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131455 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131679 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131555 |
| Вага | 19.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131539 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131562 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131379 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131892 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Спессартин |
| Артикул | 131673 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131964 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131739 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02432 |
| Вага | 25.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131677 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131792 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131969 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131479 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02408 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131463 |
| Вага | 23.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131802 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |