| Артикул | п02892 |
| Вага | 11.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02807 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 270043Е |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | пб0095ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п01632 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02991 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132439 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132567 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13365 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132694 |
| Вага | 17.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0110lg |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п03062 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п02888 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02896 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132703 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132709 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132701 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132718 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03201 |
| Вага | 20.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132711 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132730 |
| Вага | 17.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132719 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03204 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132757 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132855 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132728 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03301 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132880 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |