| Артикул | 132879 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132887 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132906 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132911 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132908 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132895 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132894 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132902 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132899 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03349 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132953 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03361 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03369 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132961 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132971 |
| Вага | 18.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132476 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132979 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 250072 |
| Вага | 5.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132990 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133008 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132991 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 13090с |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132997 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133022 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133021 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132958 |
| Вага | 12.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133012 |
| Вага | 16.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03674 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |