| Артикул | кб0589ri |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0592ri |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112187littlename |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112125yourloveisall |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112187 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0593ri |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0594ri |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0596ri |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07190 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06797 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08126 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08338 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08177 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112567 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08339 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1852/1p-QGR |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | 112208 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1113ч |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112226 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1327/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1864/1p-HSPH |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1852/1p-HSPH |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07040 |
| Вага | 7.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07446 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1846/1p-HSPH |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1845/1p-HSPH |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1844/1p-HSPH |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112764 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |