| Артикул | к07158 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1826/1p-HRUB |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1110/1р-cz |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07039 |
| Вага | 7.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07355 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07580 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08371 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08369 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08365 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06214 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06811 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07120 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08364 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08367 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07143 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112769 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08361 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08358 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08170 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112553 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07483 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0639pu |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08357 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08273 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06555 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08310 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |