| Артикул | к08308 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08305 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07131 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7460род |
| Вага | 9.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08359 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07203 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | обр00204 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08356 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08355 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06688 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07447 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08270 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08274 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08272 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06427 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06432 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08312 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08237 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112676о |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08260 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08259 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08258 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05191 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112539 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08255 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08243 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112780 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |