| Артикул | к06507 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08303 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08302 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06547 |
| Вага | 9.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112203 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06546 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1688род |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08282 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07119 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07134 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07154 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08283 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08256 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07160 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112761 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112538 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08291 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08292 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08290 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06866 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08146 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08286 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08284 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06215 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06611 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112291 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |