| Артикул | к08290 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07073 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08286 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08284 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112774 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08285 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08289 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08287 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08186 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06761 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112626 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07113 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08068 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08249 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 069810 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07196 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07182 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07415 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07366 |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08084 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08279 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08067 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |