| Артикул | к08230 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08264 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08267 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08262 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06623 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 112588 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08245 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08261 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08254 |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06789 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06999 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07449 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08248 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242951621 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242971121 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07950 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7161род |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242871121 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 243111121 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242421622 |
| Вага | 6.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112786 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7180род |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7253 |
| Вага | 7.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242451621 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 243481121 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240001622 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06306 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06537 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |