| Артикул | к08285 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08289 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08287 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07364 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07993 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08186 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05877 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06216 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08104 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08068 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08249 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07130 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06477 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112597 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112607 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112648 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08279 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08067 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112654 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07132 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112762 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08264 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08267 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08262 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04933 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |