| Артикул | к07605 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112216 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08306 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08304 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112591 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07152 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08269 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07381 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08373 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08311 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7217 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08300 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08299 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112276 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08298 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08297 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08296 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07099 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07206 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | К08295 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07000 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08213 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |