| Артикул | к07535 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08229 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08225 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0559cha |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06299 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04428 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112294 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1857/1p-HSPH |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к06800 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07181 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 069890 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель, З каменями |
| Артикул | кб0571nl |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 5036 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07360 |
| Вага | 4.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07344 |
| Вага | 6.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0563mi |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0574sth |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0572nl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0557ca |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0570lg |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к04879 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0566lg |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0562cha |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к05998 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |