| Артикул | к05999 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06600 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7247род |
| Вага | 12.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08191 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112522 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06930 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112806 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1722/1р-NSPH |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к08203 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07101 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07135 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07153 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08208 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08207 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07388 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07619 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07971 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08204 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08206 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08205 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112778 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08188 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7250 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04931 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05534 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06535 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112819 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112818 |
| Вага | 13.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06687 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |