| Артикул | к07189 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07448 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1852/1р-QSWB |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1852/1р-AMET |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1854/1р-HSPH |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 106010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7130 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07995 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1848/1р-HSPH |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1846/1р-QGR |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 1846/1р-QTANZ |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | к07997 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07996 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08013 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1846/1р-GARN |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | 1851/1р-QLB |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1851/1p-GRAG |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08026 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08199 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08200 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112821 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112805 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08197 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06185 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06730 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08196 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08195 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08194 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06995 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07123 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |