| Артикул | к07179 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241961121 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235831121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112682 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07394 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07435 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242171121 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239671121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241831121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07513 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08014 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07533 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242611121 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 240521300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242041121 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112781 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07526 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист, Перидот (хризоліт), Цитрин, З натуральними каменями, Без каменів |
| Артикул | 235631121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241951121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241911121 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239751121 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242081121 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242161121 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242541121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 223351121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04712 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05562 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |