| Артикул | 236721121 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 221001121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236742421 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06326 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к06613 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06637 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241201121 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241941121 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06703 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07629 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1838-1р-PWTNS |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | 7236род |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06708 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06719 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08185 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08183 |
| Вага | 6.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07001 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07116 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07161 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08184 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07414 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07445 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07515 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0554м |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0555м |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |