| Артикул | 242881121 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к08247 |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08246 |
| Вага | 5.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112548 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06545 |
| Вага | 9.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07417 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0544mi |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 1857/1p-HRUB |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | к08236 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07406 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7075 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08215 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08235 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 111710 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112601 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08182 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | обр00347 |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06818 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06867 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06877 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08226 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06997 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07094 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07177 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08221 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08231 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07197 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |