| Артикул | п03088 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04006 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04005 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03995 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0360lg |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03924 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0359lg |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0356cha |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03985 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131390 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02270 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181053 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18833 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00851 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03248 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01872 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03957 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03510 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03517 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110931121 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18171121 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 747681121 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 138321121 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 131690 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03122 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03262 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03457 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03188 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110982421 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |