| Артикул | п03759 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03839 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01871 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02201 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 131757 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132446 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132480 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132526 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13327 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1101Pф |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 13134 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03076 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076ж |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076с |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03250 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00816 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132983 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01707 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03838 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1077 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131691 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132465 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03455 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03491 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03493 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол02269 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03795 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |