| Артикул | 131725 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01346 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02646 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02904 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02656 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03450 |
| Вага | 6.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03492 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0318м |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0317м |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03929 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131382 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132445 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0295ch |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03160 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пб0215nl |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02982 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03495 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03021 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03350 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131679 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0057gm |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0060gm |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0092cha |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0143lg |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0123gm |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п02271 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0134mi |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0238ri |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |