| Артикул | б05177 |
| Вага | 19.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05260 |
| Вага | 14.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05445 |
| Вага | 26.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05400 |
| Вага | 10.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05828 |
| Вага | 23.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05826 |
| Вага | 8.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05259 |
| Вага | 16.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05349 |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05792 |
| Вага | 14.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05742 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05414 |
| Вага | 22.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05643 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05634 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05640 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05723 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05716 |
| Вага | 19.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05714 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05586 |
| Вага | 11.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05582 |
| Вага | 12.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05613 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05430 |
| Вага | 11.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02775 |
| Вага | 7.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04399 |
| Вага | 29.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04655 |
| Вага | 12.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02855 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02923 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03577 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04182 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04173 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04208 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |