| Артикул | бб0065mi |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0062nl |
| Вага | 11.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0061nl |
| Вага | 11.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0054ca |
| Вага | 6.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0045л |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0056lg |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542531222 |
| Вага | 10.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542511222 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518761501 |
| Вага | 7.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518771501 |
| Вага | 9.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518751501 |
| Вага | 7.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539721221 |
| Вага | 10.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 518781501 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539731221 |
| Вага | 12.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539261222 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бр634 |
| Вага | 6.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | бб0015ca |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | бб0024nl |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бр1264 |
| Вага | 12.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0033cha |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0058sth |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0027nl |
| Вага | 14.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0040nl |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |