| Артикул | 123048 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123049 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122553 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 008220 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123538 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123530 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008250 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123539 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | OR124010ч |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 008220ч |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123296 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR120810 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR124010 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR128220 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR130930 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1778ч |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1778б |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123062 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123511 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123512 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123514 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123513 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 123509 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123510 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123501 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123499 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123357 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123290 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |