| Артикул | с08490 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07889 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08158 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09335 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09334 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05280 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09330 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08271 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09338 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07021 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07020 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09336 |
| Вага | 4.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08711 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06728 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07040 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09291 |
| Вага | 6.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09290 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09293 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08207 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07631 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09329 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08828 |
| Вага | 4.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05965 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09316 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09317 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09315 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07379 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |