| Артикул | с07548 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09313 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09228 |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09304 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08712 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09287 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2379/1p-HSPH |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с09281 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07901 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04962 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09241 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/1p-NSPH |
| Вага | 4.23 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с08327 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06889 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09227 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09225 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08104 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09226 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09201 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09199 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |