| Артикул | с09200 |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08069 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09154 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04292 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05019 |
| Вага | 7.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09194 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06033 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122749 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06863 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 2521/1р-QGR |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 2521/1р-QTANZ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Танзаніт |
| Артикул | 2521/1р-GARN |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | с07313 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09195 |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09192 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09188 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03468 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09173 |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09174 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09123 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09116 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09171 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09175 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09040 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09176 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07161 |
| Вага | 7.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09178 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с09172 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09183 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09177 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |