| Артикул | с09170 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09128 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09097 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08808 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09098 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09088 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123427 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09092 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-00538 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123291 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04924 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04923 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06706 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06717 |
| Вага | 5.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08180 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07868 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07988 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08309 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08570 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05964 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06713 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06709 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06708 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |