| Артикул | с05307 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06723 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06765 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122908 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07479 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40019 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR126610 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123278 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08248 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08247 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08259 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 158/1о |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | с08594 |
| Вага | 6.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05020 |
| Вага | 7.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05412 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06172 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06804 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04987 |
| Вага | 7.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07472 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07983 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08382 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08443 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08595 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1145с |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08063 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |