| Артикул | с09243 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07491 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01007 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05227 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07212 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04082 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07895 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07022 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08350 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02825 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04418 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04989 |
| Вага | 7.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05845 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05814 |
| Вага | 5.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05815 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07684 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07888 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 40021.1 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08143 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |