| Артикул | с07345 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08637 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08709 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08827 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08890 |
| Вага | 5.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08933 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с02411 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04517 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04567 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04823 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01926 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Онікс |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06149 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06280 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06862 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07369 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07470 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123206 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07098 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07563 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08284 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06618 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09033 |
| Вага | 6.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |