| Артикул | 2112/9р-HRUB |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | с07753 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07933 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08038 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08020 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08024 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07999 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с03467 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 065210 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08258 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 902-01085 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08500 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 087610б |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08593 |
| Вага | 6.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08641 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08632 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | OR132790 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08909 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09034 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09051 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07922 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04859 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05185 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02598 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06039 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05849 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05308 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |