| Артикул | 121022 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с02318 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02891 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05317 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06170 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06173 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05851 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06232 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05907 |
| Вага | 5.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06250 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06870 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07214 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07368 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07428 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07473 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07474 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07227 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123117 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс, З каменями |
| Артикул | с07691 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07676 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07711 |
| Вага | 9.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с07632 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07801 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07859 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07906 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08043 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08127 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |