| Артикул | 122789 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с06740 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07033 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06841 |
| Вага | 5.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06840 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07215 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07328 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2371/1р-HSPH |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2466/1р-PWT |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2453/1р-PWT |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2451/1р-PWT |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 2674/9р-CZ |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/9p-HSPH |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | с07700 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07707 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07781 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07777 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07854 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07688 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08119 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08174 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08280 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08399 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08343 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с03396 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08568 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08696 |
| Вага | 6.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с08788 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |