| Артикул | с08283 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08437 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08434 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08472 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08888 |
| Вага | 5.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08889 |
| Вага | 5.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08921 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09032 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09060 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121240 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | с01798 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03582 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01636 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с04534 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05887 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с06258 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06275 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06560 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 122680 |
| Вага | 9.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06879 |
| Вага | 4.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06918 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |